Return to site

تاثیرات رپورتاژ آگهی در سئو و همچنین بهبود رتبه سایت ها در گوگل

 

 

 

ابتدا برای این که بدانیم هر عاملی چه تاثیراتی دارد، باید درباره خود آن عامل اطلاعات لازم و کافی را داشته باشیم.

 

متن های رپورتاژ دارای چندین کلمه کلیدی می باشد. تعداد این کلمات چیزی بین سه تا پنج کلمه بوده و خصوصیت این کلمات کلیدی این است که متن رپورتاژ را به سایت شما لینک می کند. این رپورتاژ ها در خبرگزاری های معتبر و همچنین سایت های پرطرفدار گوگل منتشر شده و همیشه به شکل آرشیو باقی می ماند.

 

براساس به زور ترین الگوریتم های گوگل، دریافت کردن لینک فالو متن مرتبط با سایت های بسیار پربازدید، با قابلیت اتوریتی بالا، تاثیر گذاری خیلی زیادی در ارتقا دادن رتبه سایت مد نظر شما، در گوگل خواهد داشت.

 

اما نکته ای که بسیار مهم بوده و باعث افزایش روز افزون طرفداران رپورتاژ می شود این است که برای مدت زمان های محدود نبوده و همیشگی می باشد. به جرئت می توان گفت تنها روش تبلیغاتی دائم بوده و هیچ یک از دیگر روش ها دارای زمان طولانی مدت و همیشگی نیستند.

 

چه راه کار هایی برای افزودن تاثیرگذاری سئو وهمچنین برندینگ وجود دارد

 

برای تولید محتوا رپورتاژ، باید بدانیم یک کاتالوگ تبلیغاتی نبوده و نیز بخشی به عنوان، درباره ما، هم نیست. همچنین باید بدانیم کاربران مختلفت سایت های خبری، علاقه و شوقی برای مطالعه کاتالوگ تبلیغات در قالب های خبری ندارند. پس باید در زمان تهیه این خبر ها دقت تمام را داشته باشیم تا حالت کاملا خبری و همچنین به شکل مقاله داشته باشند.

 

در این صورت تضمن خواهیم کرد که متن تاثیرگذاری خیلی بالایی داشته و همچنین مخالب یا کاربر، تا آخر مطلب را خواهد خواند. یکی از توصیه های مهمی که با انجام آن حتما موفق خواهید شد این است که

 

 رپورتاژ آگهی رایگان قالب کاملا خبری داشته و حتما حتما سرتیتر ابتدا را کاملا خبری تهیه کنید.

 

در ادامه سعی کنید چند خط ابتدایی را به صورت مقدمه و آشنایی اولیه بنویسید و بعد از آن درباره خود محصولات توضیح داده و خصوصیات آن را شرح دهید. سعی کنید قالب خبری یا مقاله مانند را تا آخر مطلب رعایت کنید تا یک متن یک دست و یکنواختی داشته باشید، در این صورت متن شما جذابیت خاصی خواهد داشت.

 

سعی کنید نوع متن نوشته شده شما به گونه ای باشد که مخالب تا اخر مطلب مشتاق بوده و برای مطالعه ادامه آن کنجکاو شود. همچنین کلمات کلیدی مد نظر سئو را در متن خود به تعداد استاندارد آورده و سعی کنید در آخر متن خود تعدادی عکس از برند خود، یا محصولات معرفی شده خود، گذاشته تا مخاطب با ظاهر آن آشنا شود.

 

نحوه نگارش متن موثر

 

باید دقت کنید که تیتر منتشر شده تنها قالب تبلیغاتی نداشته باشد و در عین حال که تبلیغاتی است بتواند قالب خبری و همچنین مقاله ای خود را حفظ کند.

 

شاید شما هم بدانید که موثرترین تبلیغات از راه غیرمستقیم انجام شده و در صورتی که غیرمستقیم باشد، تاثیرات خیلی زیادی در ذهن مخاطب خواهد داشت. به دین شکل که برای دانستن نوع برند و اطلاعات دیگر آن محصول کنجکاو شده و ادامه مطلب را جستجو خواهد کرد.

 

در این جا چند نکته درباره تاثیرگذاری بیش تر متن ها بیان کردیم و امیدوارم برای شما مفید وکاربردی بوده باشد.

 

 

All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OKSubscriptions powered by Strikingly