Return to site

بهترین سایت های خرید فالوور اینستاگرام

خرید فالوور و افزایش فالوور اینستاگرام (خرید لایک اینستاگرام)

میزان فالوورهای هر پیج در اینستاگرام بسیار اهمیت دارد. روش های مختلفی برای جذب فالوور وجود دارد که از جمله آن ها می توان به خرید فالوور اشاره نمود. البته توجه داشته باشید که اگر می خواهید تحولات مثبتی در کسب و کارتان در اینستاگرام ایجاد شود این فالوورها باید واقعی باشند. در اینستاگرام تعداد لایک ها نیز مهم است و در بهتر دیده شدن شما تاثیر گذار هستند، برای این منظور نیز می توانید خرید لایک اینستاگرام را انجام دهید..

خرید فالوور واقعی

فالوررهای واقعی در واقع اکانت ها و پیج هایی هستند که یک کاربر از آن ها استفاده می کند ودر اینستاگرام فعال هستند. این در حالی است که فالوورهای فیک با استفاده از نرم افزارهای خاصی ایجاد می شوند و تنها مزیت آن ها بالا رفتن میزان فالوورهای سایت است، زیرا کاربری وجود ندارد که از این اکانت ها استفاده نمایند و همگی ساختگی هستند.

بهترین فالوورهای ممکن فالوورهای واقعی کاربران ایرانی هستند که دارای اکانت های فعال در اینستاگرام می باشند. در صورتی که محتوای پیج شما جذاب و خاص باشد قطعا این فالوور ها نسبت به آن عکس العمل انجام می دهند و ممکن است لایک کنند. اما در غیر اینصورت احتمال آنکه پیج شما را آنفالو نمایند افزایش می یابد.

خرید فالوور ایرانی

با توجه به اینکه ما در کشور ایران سکونت داریم بنابراین نیازی به خرید لایک و فالوور خارجی نخواهیم داشت. به عبارتی پیج ما به عنوان یک پیج تجاری در ایران باید تمام تمرکز خود را بر روی مخاطبانی که در ایران هستند قرار دهد، زیرا احتمال اینکه این فالوورها به مشتری نهایی تبدیل شوند بیشتر است.

از طرفی میزان ریزش فالوورهای ایرانی به دلیل واقعی و فعال بودن آن ها در مقایسه با فالوورهای خارجی کمتر است. بنابراین اگر می خواهید کسب و کار خود را رونق بخشید و پیج تان بهتر دیده شود بهتر است فالوورهای ایرانی را از بهترین سایت های خرید فالوور اینستاگرام انتخاب نمایید و به این ترتیب میزان تعاملات پیج خود را به مقدار قابل توجهی افزایش دهید.

خرید فالوور فوری اینستاگرام

از محصولات پر طرفدار اینستاگرام که امروزه بسیاری از سایت های معتبر ارائه دهنده آن با قیمت بسیار مناسبی هستند می توان به فالوور ایرانی اینستاگرام اشاره نمود. معمولا کاربران اینستاگرام به دنبال این هستند که در کوتاه ترین زمان ممکن میزان دنبال کنندگان سایت خود را افزایش دهند، این افراد با خرید فالوورهای فوری می توانند به هدف خود در اینستاگرام و بهتر دیده شدن دست یابند.

با پیدایش شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام که مبتنی بر فالوور می باشند فروشگاه های اینترنتی متعددی نیز راه اندازی شدند و به فروش محصولات متنوع پرداختند. با وجود چنین شرایطی دیگر مانند قبل خرید فالوور فوری یک ابزار به منظور ایجاد مزیت رقابتی محسوب نمی شد، زیرا تمامی خریداران بعد از خرید خواهان بالا رفتن سریع فالوورهای خود بودند.

خرید فالوور فیک و ارزان اینستاگرام

امروزه سایت های فراوانی فالوور اینستاگرام را با قیمت بسیار پایینی ارائه می دهند. به عنوان مثال به ازای هر 1000 فالور هزار تومان از کاربران دریافت می کنند. اگر چه قیمت آن ها بسیار وسوسه بر انگیز است اما این فالوورها هیج منفعتی برای کسب و کار شما نخواهند داشت ، زیرا بالغ بر 90 درصد این فالوورها فیک هستند و غیر فعال می باشند. برخی از سایت ها نیز فالوور خارجی اینستاگرام را با قیمت خوبی می فروشند که این فالوورها نیز نمی توانند تغییری در کسب و کار شما ایجاد نمایند و به مشتری واقعی تبدیل شوند.

خرید فالوور هدفمند

یکی از رازهای موفقیت کسب و کارها در اینستاگرام این است که بیشتر دیده شوند و نظر کاربران بیشتری را به خود جلب نمایند. این کار از طریق افزایش تعداد فالوورهای پیج و خرید فالوور هدفمند امکان پذیر است. به عبارتی با این روش شانس بیشتر دیده شدن شما افزایش می یابد. برای این منظور می توانید از رباط های فالوور اینستاگرام استفاده نمایید و با بررسی میزان هدفمندی ها افزایش فالوور را انجام دهید.

به کمک این ربات شما می توانید پیج هایی که مد نظرتان است را مشخص نمایید تا فالوورهای آن ها را جذب کنید. همچنین در این روش امکان مشخص کردن منبع جذب فالوور نیز وجود دارد و می توانید در پنل ربات اینستاگرام تعیین کنید که فالوورهایی که پست های مورد نظر شما را لایک کرده اند و یا کامنت گذاشته اند توسط ربات فالو شوند و فالوورهای شما افزوده گردند.

مزایای خرید فالوور اینستاگرام چیست؟

با فعال سازی پیج تجاری در اینستاگرام به منظور کسب درآمد باید در ابتدا به فکر جذب فالوورهای فراوان باشید. در اوایل شروع به کار افزایش تعداد فالوورها مقداری دشوار و زمان بر است اما با خرید فالوور می توانید این مشکل را حل نمایید.

هنگامی که تعداد فالوورهای پیج شما زیاد باشد کاربران بیشتری به سمت پیج شما جذب می شوند و از طرفی احساس امنیت بیشتری نسبت به پیج شما خواهند داشت. البته تنها خرید فالوور مهم نیست و مهم ترین کاری که باید در این مرحله انجام دهید آن است که بتوانید این فالوورها را به مشتریان نهایی پیج خود تبدیل نمایید که به سود دهی برسید.

All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OKSubscriptions powered by Strikingly