Return to site

بهترین سایت های ایرانی خرید و فروش ارز دیجیتال

خلاصه نوشته
 • این روزها صرافی های ارزدیجیتال بسیاری شروع به فعالیت کرده اند که با وجود مسائلی مانند کلاهبرداری و هک اعتماد به آن ها بسیار سخت می باشد. با این حال اگر پیش از ورود به دنیای ارزدیجیتال به خوبی در این زمینه اطلاعات جمع کنید، می توانید در انتخاب صرافی مورد نظر خود بیشتر دقت نمایید.

بهترین سایت خرید و فروش ارز دیجیتال در ایران کدام است؟

معمولا با شنیدن نام صرافی به یاد همان به اصطلاح مغازه هایی خواهید افتاد که بی شباهت به بانک نیستند و مربوط به تبدیل ارز می باشند! کمی به دور و برتان نگاه کنید! دیگر هیچ چیز مانند گذشته نیست و منظور ما از “هیچ چیز” تمام کارهای مربوط به امور مالی هستند.

مثلا دیگر نیازی نیست برای پرداخت و هر گونه تراکنش به بانک بروید حتی دیگر نیازی نیست که به سراغ خود پردازها رفته و وقت خود را هدر دهید. ما دیگر در دنیایی جدید زندگی می کنیم، دنیایی که ساعت ها منتظر ماندن در صف بانک آن هم برای انجام یک انتقال پول را تبدیل به چند ثانیه کرده است!

و این دنیایی نیست جزء دنیای تجارت الکترونیک که روز به روز در حال پیشرفت است. پس با این اوصاف قطعا وجود صرافی های آنلاین هم کاملا معقول به نظر می رسد و جای هیچ نگرانی نیست البته اگر بهترین صرافی ارز دیجیتال ایران را انتخاب کرده باشید!

رفته رفته بسیاری از کسب و کارها در حال فرسایش و یا بهتر است بگوییم “مرگ” هستند و این موضوع شاید امروز و فردا برای کسب و کار شما و اطرفیان تان به وجود بیاید اگر از همین حالا به فکر بروز شدن در عرصه تجارت الکترونیک نباشید!

این روزها با وجود تکنولوژی و کشف بلاک چین و وجود ارزهای دیجیتال دیگر هزاران راه برای کسب درآمد و سرمایه گذاری خلق شده است و بدون شک در آینده ای دور یا نزدیک شاهد این خواهیم بود که رفته رفته بانک ها هم به صورت مجازی فعالیت کنند! تکنولوژی می تواند قدرت عظیمی در تغییر زندگی انسان ها ایجاد کند و قطعا این تغییر تاثیرات مثبتی به جای خواهد گذاشت.

تعریف ارزدیجیتال به زبان ساده

به ارزهایی که بر اساس یک سری پروتکل مشخص رمزگذاری شده اند ارز دیجیتال می گویند. این ارزها با هدف کاهش کلاه برداری در سراسر جهان رواج یافته اند و مزایای اصلی شان غیر متمرکز بودن شان است اما این یعنی چه؟

یعنی اینکه هیچکدام از این ارزها تحت نظارت دولت و یا سازمانی نیست و کل این ارزها در شبکه هایی به نام بلاکچین تبادل می شوند. جالب است بدانید که برای استفاده از این ارزهای دیجیتال هیچگونه محدودیت مکانی و حتی زمانی وجود ندارد و هر شخصی از هر کجای این کره خاکی می تواند با وجود حداقل تکتولوژی های روز، به خرید و فروش و معامله و مبادله این ارزها بپردازد.

چگونه ارز دیجیتال بخریم؟

در مرحله اول باید به دنبال بهترین سایت ایرانی خرید و فروش ارز دیجیتال بگردید و سپس ارز مورد نظر خود را خریده و آن ها را وارد صرافی کنید. این ارزها که شامل اتریوم و بیت کوین و … هم می شود به راحتی تبدیل و وارد کیف پول دیجیتالی تان خواهند شد.

مزایای خرید ارز دیجیتال

 • سود بالا با وجود تحریم ها و نوساناتی که بازار دارد
 • کارمزدهای پایین در معاملات
 • وارد و یا خارج کردن بسیار راحت آن به بازار
 • قابلیت معامله و سرمایه گذاری با هر اندازه پس انداز و سرمایه ای که دارید

فاکتورهای مهم انتخاب بهترین صرافی ارز دیجیتال در ایران

 • احتمال هک شدن در صرافی ها همیشه هست! حتی اگر صرافی مورد نظرتان دارای پیشرفته ترین سیستم های فوق حرفه ای باشد! پس پیشنهاد می کنیم که برای شروع میزانی از سرمایه خود را در این راه بگذارید که حداقل شب ها سر راحت بر روی بالش بگذارید.
 • پیش از شروع خرید و فروش ارز دیجیتال و به طور کلی ورود به دنیای ارزدیجیتال حتما آموزش ببینید و به هیچ وجه بدون اطلاعات کافی وارد این کار نشوید! این کار نیاز به مهارت و تخصص دارد پس برای موفق شدن، راه ها را درست طی کنید.
 • سعی کنید حتما پیش مسئله احراز هویت را جدی بگیرید! در غیر اینصورت توانایی خرید ارز از بازارهای رسمی از شما سلب خواهد شد.
 • در بهترین شرکت ها و صرافی های آنلاین باید درگاه های بانکی با نام خود شرکت ثبت شده باشند.
 • پیش از اینکه از سایت مذکور تعداد زیادی ارزدیجیتال بخرید، چندباری با تراکنش های پایین آن را تست کنید تا از سرعت آن اطمینان پیدا کنید.
 • شماره های پشتیبانی که در سایت درج شده اند باید برای هر دو نوع خط یعنی ثابت و موبایل یکسان باشند پس فراموش نکنید که پیش از انجام معاملات شماره ها را تست نمایید.

در ادامه با ما همراه باشید تا شما را با بهترین سایت های ارز دیجیتال یا همان صرافی های آنلاین آشنا کنیم. با Bestfarsi همراه ما باشید.

 

All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OKSubscriptions powered by Strikingly